لطفا برای بهترين حالت نمايش سايت از مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه 7 و یا نسخه‌های بالاتر و يا موزيلا فايرفاكس نسخه 4 يا بالاتر استفاده نمایید.
برای دریافت Internet Explorer 7.0 اینجا کلیک كرده و سپس آن را بر روی سیستم خود نصب نمایید.
نام کاربری
کلمه عبور
كلمه عبور را فراموش كرده ام

سازمان انتشارات جهاددانشگاهي، در راستاي تحقق برنامه هاي ترويجي، فرهنگي و توسعه اي جهاددانشگاهي، و بر مبناي اساسنامه و شرح وظايف مصوب، اهداف و وظايف زير را تعقيب مي‌كند:

اهداف سازماني:

ـ تمركز در سياست گذاري و برنامه ريزي
ـ ايجاد هماهنگي و وحدت رويه در همه ابعاد
ـ انجام فعاليت‌هاي توليدي، ترويجي، تبليغي و كمك آموزشي
ـ ايجاد انضباط تشكيلاتي در فعاليت هاي انتشاراتي

ساختار و تشكيلات :

سازمان انتشارات با توجه به دارا بودن حوزه رياست، داراي دو معاونت و يك دفتر به شرح ذيل مي باشد:

1ـ معاونت اطلاع رساني و ارتباطات: اين معاونت انجام كليه امور تبليغاتي ، اطلاع رساني، ارتباطات درون سازماني و برون سازماني، برگزاري همايش ها ، تشكيل پايگاه هاي اطلاعاتي، مستندسازي ، و .... را به عهده دارد و داراي دو مديريت است: الف ـ مديريت امور همايشها، جشنواره و نمايشگاه ها ب ـ مديريت امور اطلاع رساني
2ـ معاونت هماهنگي و پشتيباني :اين معاونت عهده دار انجام كليه امور اداري ـ مالي، آرشيو ، تداركات ، خدمات ، حسابداري ، امور چاپ و نشر ، بازاريابي، اداره فروشگاه ها ، نمايشگاه هاي دائمي و ... مي باشد و داراي سه مديريت است: الف ـ امور اداري ب ـ مديريت امور چاپ و نشر ج ـ مديريت امور پخش و فروشگاه ها.
3ـ دفتر برنامه ريزي و پژوهش: اين دفتر انجام كليه برنامه هاي كوتاه مدت و بلند مدت، نظارت بر فعاليت ها، عملكردها، انجام مطالعات و پژوهشهاي مختلف در حوزه كتاب و كتابخواني را به عهده دارد و در قالب 3 گروه ساماندهي شده است: الف ـ گروه نظارت و ارزشيابي ب ـ گروه برنامه ريزي و توسعه ج ـ گروه پژوهش .

وظايف سازماني :

1. تدوين سياست‌ها و اولويت‌هاي انتشاراتي جهاد
2. برنامه‌ريزي كوتاه مدت و بلند مدت مطابق با اولويت‌ها و سياست‌ها
3. چاپ و انتشار نشريات و كتب
4. برگزاري نمايشگاههاي كتاب
5. تشكيل گروههاي تخصصي جهت اعلام نظر درباره ابعاد علمي و اقتصادي كتب
6. ايجاد شبكه پخش و توزيع متمركز كتاب
7. تشكيل صندوق تعاون
8. همكاري با سازمانها و نهادهاي انتشاراتي دولتي و غير دولتي
9. انجام عمليات مجاز بازرگاني

با توجه به وظایف و اهداف سازمان انتشارات جهاددانشگاهی طراحی و ایجاد بانک اطلاعاتی کتب و فروش اینترنتی کتابهای کلیه مراکز جهاددانشگاهی در دستور کار قرارگرفته است . این سایت در نظر دارد علاوه بر معرفی آثار منتشره توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و واحدهای تابعه، این امکان را به مخاطب بدهد تا در اختیار داشتن اطلاعات کلیه کتب مطرح دانشگاهی، به راحتی از طریق سفارش اینترنتی و یا تلفنی کتب مورد نظر خود را خریداری نماید.